07.10.2020/21:05

Producent czekolady Barry Callebaut wynajmuje dwa razy większą powierzchnię biurową w Łodzi

Firma Barry Callebaut renegocjowała umowę najmu 3007 mkw. dla swojego centrum usług wspólnych w łódzkim budynku University Business Park II. Dodatkowo, producent zdecydował się na wynajęcie dodatkowo 3011 mkw.

Barry Callebaut jest obecny w University Business Park II w Łodzi od 2015 roku. Dynamiczny rozwój spółki w Polsce spowodował, że zapotrzebowanie na powierzchnię biurową wzrosło ponad dwukrotnie.

– Nasza organizacja zakotwiczyła w Łodzi i widzi w tym miejscu ogromny potencjał. Mamy bardzo ambitne plany rozwoju w tym mieście – mówi Maciej Kulbat, dyrektor zarządzający centrum usług wspólnych Barry Callebaut.

Barry Callebaut to międzynarodowa grupa, powstała z fuzji dwóch koncernów zajmujących się produkcją czekolady – francuskiej firmy Cacao Barry i belgijskiej Callebaut. Obecnie jest jednym z największych na świecie przetwórców kakao i producentów czekolady. Główna siedziba spółki znajduje się w Zurychu. W Łodzi, prócz centrum usług wspólnych w University Business Park II, firma posiada działającą od 1995 r. fabrykę ulokowaną na Nowym Józefowie.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.