06.12.2019/08:42

Program Polska Bezgotówkowa dotarł już do co trzeciego sprzedawcy

Co trzeci przedsiębiorca, prowadzący sprzedaż detaliczną, zainstalował terminal płatniczy w ramach programu Polska Bezgotówkowa. Wciąż jednak są miejsca, gdzie można płacić tylko gotówką – czytamy w serwisie money.pl.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Specjalną cenę promocyjną do dnia startu Retail & FMCG Congress;
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
Dodaj komentarz

3 komentarze

 • genaro 10.04.2020

  Hmm... a gdzie teraz nie ma terminali płatnych? Są wszędzie. No właśnie - przecież nawet w ramach bezgotówkowej Polski pojawił się na rynku tego ogrom. Jednak sporo się pod tym względem pozmieniało. Chyba samych terminali eservice pojawiło się powyżej 100 tys. prawda?

 • petyd 30.12.2019

  A nie było czegoś takiego, że w ramach tej akcji pojawiło się ponad 100 tys. terminali eservice na rynku? Na bank gdzieś pojawiły się podobne statystyki, a to już konkret.

 • daredo 09.12.2019

  Ta sama sytuacja. Też mamu i siebie eservice i jakoś trudno mi sobie wyobrazić, żeby teraz np. sklep mógł konkurować bez opcji płacenia kartą. Dla ludzi to jest istotne.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.