06.08.2018/09:11

Promocyjna akcja SPAR-ów

Sieć Spar wystartowała z kolejną akcją lojalnościową, w ramach której można zbierać kolekcję noży i akcesoriów kuchennych belgijskiej marki BergHOFF.

To kolejna edycja znaczkowego programu lojalnościowego przygotowana dla klientów sieci w tym roku. Akcja promocyjna, realizowana w sklepach na terenie całego kraju, będzie trwać w okresie od 2 sierpnia do 31 października br. lub do wyczerpania asortymentu. Za każde wydane 25 złotych klient otrzyma naklejkę. Po zebraniu 5 naklejek klient będzie miał możliwość zakupu wybranego produktu marki BergHOFF LEO z 50 proc. rabatem.

Spar jest jedną z największych na świecie franczyzowych sieci sprzedaży detalicznej. Sklepy oznaczone charakterystycznym logo funkcjonują w 48 krajach, na 4 kontynentach. Ponad 13 tysięcy punktów obsługuje każdego dnia 12 milionów klientów.

Dodaj komentarz

Więcej na temat:

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.