22.02.2017/11:02

Przepychanki w supermarkecie Carrefour - jak "za komuny"

Na youtube pokazał się filmik ilustrujący dantejskie sceny, jakie rozegrały się w supermarkecie Carrefour w Chełmie, gdzie zorganizowano promocję. Tłum ludzi, przepychanki, mocne słowa. A wszystko to podobno z powodu ... cukru po 1,99 zł.

- Ludzie, zadusicie kobietę, co wy k**** robicie?! - takie okrzyki dochodziły z tłumu kłębiącego się na sali sprzedaży w supermarkecie Carrefour przy ul. Lwowskiej w Chełmie. Dantejskie sceny rozegrały się w poniedziałek 20 lutego, a powodem zdarzenia była atrakcyjna promocja - cukier po 1,99 zł za kilogram.

Rzecz w tym, że promocja trwała tylko jeden dzień. Pojawiły się więc tłumy chętnych i doszło do przepychanek. Na filmiku widać, jak ludzie przewracają pryzmę pieluch, rozpychają się i przewracają kobietę. Jak sprawdzili reporterzy Dziennika Wschodniego, na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.Takich scen już dawno w polskim handlu nie było. Nawet na dorocznych wyprzedażach artykułów przemysłowych miejsce mają raczej wyścigi do stoisk, ale nie zadeptujące się tłumy. I pomyśleć, że chodzi o złotówkę zaoszczędzoną na kilogramie cukru ... no, może o 10 zł - na filmiku widać, jak klientka niesie do kasy 10-kg zgrzewkę słodkiego produktu.

Internauci komentują filmik krytycznie, często w bardzo ostrym tonie. Jeden z ciekawszych wpisów zamieścił Sebastian Nieznany:

- A może wnuczki przyjdą do Babci na coś słodkiego ? Tłusty czwartek się zbliża a wypieki babci są the best...

Dodaj komentarz

2 komentarze

  • 13 24.02.2017

    Ale wstyd

  • AS 22.02.2017

    Nie jedna babcia i dziadek podczas ścisku puścili bąka a reszta była na wdechu .Poj....ny naród.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.