27.05.2020/15:20

Przewodnik po handlu w sektorze beauty 2020 już dostępny!

Przewodnik po handlu w sektorze beauty w Polsce. Znajdziecie w nim listę 200 podmiotów z tego sektora, a także najważniejsze trendy, wyzwania przed którymi staje branża, prognozy dla rynku i wpływ pandemii COVID-19 na rynek. Zapraszamy!

Sprzedaż kosmetyków jest łakomym kąskiem dla różnych formatów handlu. Niezmiennie przodują w niej drogerie, ale coraz większego znaczenia nabiera e-commerce. Swój udział mają także apteki. Wiele firm angażuje się w budowanie systemów franczyzowych, by pod własnym brandem rozbudowywać sieć detaliczną. Dystrybucją do sklepów tradycyjnych i do nowoczesnych sieci drogeryjnych zajmują się wyspecjalizowane hurtownie.

 
 
 
 
 

Właśnie te podmioty stworzyły listę 200 – najważniejszych sieci drogeryjnych i aptecznych, projektów franczyzowych, e-drogerii i e-perfumerii oraz hurtowni kosmetycznych. Stworzyliśmy ją zbierając dane na temat liczby placówek wchodzących w skład sieci, średniej wartości koszyka, zasięgu działania, planowanych inwestycji, zaplecza magazynowego, platform sprzedażowych B2B. Udostępniamy również kontakty do zarządów sieci lub do osób odpowiedzialnych za zamówienia towaru. Jest to pomocne narzędzie w nawiązywaniu pierwszych biznesowych kontaktów z hurtem i detalem.

>> Kliknij i zobacz Demo Przewodnika! <<

Spis firm detalicznych i hurtowych uzupełniliśmy o analizy i prognozy przygotowane przez ekspertów. Zebraliśmy także własne materiały redakcyjne, w tym bardzo gorące, publikowane przez dziennikarzy "Wiadomości Kosmetycznych" w ciągu ostatnich dwóch miesięcy, dotyczące bieżącej sytuacji na rynku i wpływu pandemii COVID-19 na branżę. Dwa miesiące lockdown znacząco zmieniły ten sektor rynku. Jesteśmy przekonani, że wiedza zebrana w raporcie przyda się do analiz, które będą musiały uwzględnić sytuację w handlu kosmetykami przed i po koronawirusie.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.