29.05.2020/13:06

Punkty kredytowe BNP Paribas znikną ze sklepów Carrefour. Co z pracownikami?

Jak informuje serwis cashless.pl do końca maja bank BNP Paribas ma zrezygnować z większości punktów kredytowych zlokalizowanych w sklepach Carrefour. Pracownicy tych punktów zatrudniani przez francuską sieć handlową mają zostać przeniesieni na inne stanowiska.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

3 komentarze

 • Pracownik PUF 01.09.2020

  Witam to bzdura, ze proponują inna prace . Wyrzucają ludzi na bruk po 13 i więcej latach pracy bez żadnej propozycji. I jeszcze tak sie spiesza zeby nie podciągnąć nas pod zwolnienia grupowe które maja nastąpić w Carrefour od września

 • bank 25.06.2020

  Jest trzech pracowników mobilnych także oni do celowo będą obsługiwać te punkty które pozostały, bo i tak połowa została już zamknięta, pracownicy zwolnieni. W kolejnym etapie będą zamknięte pozostałe!

 • Odkłamywaczka 02.06.2020

  Po co te kłamstwa? Wszyscy pracownicy są zwalniani w trybie natychmiastowym. To uniemożliwia przejście na inne działy. Ekipy mobilne stanowili pracownicy tych punktów. To kto teraz będzie jeździł? Nowi pracownicy? To się będzie kwalifikować do sądu.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.