29.09.2020/13:32

Purella rusza z drugim sezonem programu kulinarnego z Anią Starmach: „Superfoody na co dzień”

„Superfoody na co dzień" to program kulinarny przygotowany przez Purella wraz z Anią Starmach. W ramach pierwszej serii powstało dziewięć odcinków dedykowanych zdrowemu i łatwemu gotowaniu ze składnikami SUPERFOODS. Ideą serialu jest edukacja czym są SUPERFOODY oraz jak przygotować proste i pyszne dania z ich dodatkiem - a to wszystko w zdrowej i ekspresowej do wykonania wersji! 

Już od października premiera pierwszego odcinka drugiego sezonu programu „Superfoody na co dzień". Również i tym razem w kuchni Ani Starmach zagoszczą super Goście – Laureaci ostatnich edycji Masterchefa: Kinga Paruzel, Grzesiek Zawierucha czy Matteo Brunetti.  Ale to nie wszystko – gościem specjalnym będzie także ekspert Purelli w zakresie dietetyki klinicznej, doktor nauk o zdrowiu – Hanna Stolińska, która opowie o niezwykłych właściwościach superfoods i nie tylko! Ten sezon poświęcony będzie bardziej funkcjonalnemu gotowaniu i odpowiednim dobieraniu SUPER składników, aby wspomóc ODPORNOŚĆ, METABOLIZM, DETOKS czy TRAWIENIE.

Premiera drugiego sezonu programu kulinarnego już 1 października na kanale YT oraz w social media Purella. Od 3 października odcinki programu będą emitowane co dwa tygodnie w specjalnym serwisie ONET www.superfoodynacodzien.onet.pl  i połączone z kampanią digital promującą program.

Gotować prosto, smacznie i zdrowo to moja filozofia, w którą wierzę i którą chętnie promuję. Dzięki programowi "Superfoody na co dzień" pokażę, jak w łatwy sposób włączyć składniki o najwyższych wartościach odżywczych do naszej codziennej diety - mówi Ania Starmach

Program kulinarny to jedno z narządzi jakie zgodnie ze swoją strategią Purella wykorzystuje do działań edukacyjnych - przybliżania konsumentom wyjątkowych składników SUPERFOODS poprzez kulinarne inspiracje, proste i pyszne przepisy. Pierwszy sezon programu, obejrzało ponad 6 mln osób w czasie kampanii w serwisie ONET, gdzie był publikowany. Docelowo Purella planuje produkować 2 sezony programu w roku na wiosnę i jesień, a także sfinalizować współprace z siecią MULTIKINO i wprowadzić serial na duży ekran przed seansami dedykowanym kobietom. W tym roku zaplanowaną współpracę pokrzyżował covid, ale liczymy, że w przyszłym roku uda się nam zrealizować pełną komunikację - mówi Artur Gajewski, Dyrektor Marketingu w Purella.

Nie widziałeś jeszcze pierwszego sezonu programu kulinarnego Ani Starmach? Masz szansę to nadrobić i przenieś się w kulinarną podróż pełną Superfoods.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.