13.03.2020/09:18

Dostawy jedzenia a koronawirus. Pyszne.pl zostawi jedzenie przed drzwiami, aby ograniczyć rozprzestrzenianie się wirusa

W odpowiedzi na aktualną sytuację związaną z rozwijającą się epidemią koronawirusem firma Pyszne.pl wprowadzi bezkontaktową dostawę obejmującą wszystkie restauracje w serwisie.

Jako środek ostrożności w odpowiedzi na rozprzestrzenianie się koronawirusa, od jutra Pyszne.pl świadczyć będzie dostawę pozwalającą uniknąć kontaktu fizycznego. Obejmie ona wszystkie restauracje w serwisie. Dostawcy są instruowani, aby dzwonić do drzwi klientów i zostawiać torbę z jedzeniem przed drzwiami. Rozwiązanie to będzie zastosowane we wszystkich krajach europejskich, gdzie działa Takeaway.com, którego częścią jest Pyszne.pl.

Powyższe działanie uzupełnia wdrożone wcześniej środki bezpieczeństwa. W ciągu ostatnich tygodni Pyszne.pl  przekazało instrukcje dotyczące zdrowia i bezpieczeństwa wszystkim pracownikom i dostawcom, a członkowie personelu zostali specjalnie przeszkoleni w zakresie prawidłowych środków zapobiegawczych, a także w zakresie zgłaszania potencjalnie ryzykownych sytuacji. Firma dystrybuuje również urządzenia higieniczne wśród kurierów realizujących dostawy własne Pyszne.pl – w tym antybakteryjne środki dezynfekujące do rąk.

Ponadto, Pyszne.pl współpracuje z restauracjami partnerskimi, aby zapewnić przestrzeganie wszystkich zalecanych środków bezpieczeństwa i higieny pracy w interesie klientów, pracowników i dostawców.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Gabriel 30.03.2020

    Dzięki Bogu system dowozów jeszcze ratuje zwłaszcza przedsiębiorców i duże firmy z pracownikami. Zamknęli nam stolówke w firmie to zamawiamy z Pizzerii Złota 65. Do 4km w obszarze centrum Warszawy nie płacimy za dowóz, wiec cenowo wychodzi podobnie jak standardowo u nas. A ludzie są chociaz bardziej zadowoleni w tych dziwnych czasach. Pizza za 12 zł to jak za darmo

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.