16.05.2022/21:20

Radosław Nowak z Beiersdorf na CEO Greenyard. Sektor logistyki produktów świeżych i mrożonych jest pod dużą presją [TYLKO U NAS]

Radosław Nowak swoje życie zawodowe wiązał dotychczas z koncernem Beiersdorf, właścicielem m.in. marki Nivea. Po stażu w Nivea Polska, pierwsze funkcje zawodowe pełnił w tej firmie od grudnia 2002 r. Od 2007 r. zajmował różne stanowiska związane z dystrybucją, marketingiem i sprzedażą marki Nivea. Następnie po trzech latach pracy w centrali Beiersdorf w Hamburgu, od 2015 r. pełnił funkcję dyrektora ds. łańcucha dostaw i członka rady nadzorczej w Nivea Polska. Po 19 latach pracy w branży kosmetycznej postanowił podjąć nowe wyzwania.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych Subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

Kliknij i sprawdź wszystkie korzyści z bycia naszym Subskrybentem!

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Dostęp do ekskluzywnych treści publikowanych wyłącznie na naszym portalu
  • Dostęp do wszystkich bieżących artykułów - newsów, analiz, raportów, komentarzy, wywiadów
  • Dostęp do całego archiwum artykułów na portalu wiadomoscihandlowe.pl - ponad 45 tys. materiałów dziennikarskich
  • Dostęp do wszystkich galerii zdjęć i materiałów wideo
  • Satysfakcję z przynależności do unikalnej społeczności ludzi ze świata handlu/FMCG skupionej wokół portalu wiadomoscihandlowe.pl - największego tego typu serwisu w Polsce
Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także