15.12.2021/19:01

Rafał Brzoska bliżej przejęcia Bakallandu. Wniosek jest już rozpatrywany przez UOKiK

Pod koniec listopada informowaliśmy na portalu wiadomoscihandlowe.pl, że Bakalland został sprzedany. Fundusz Innova Capital wychodzi z inwestycji, a po sfinalizowaniu transakcji jedynymi akcjonariuszami producenta bakalii będą Uno Capital Mariana Owerko i O&R Holding, podmiot kontrolowany przez Rafała Brzoskę, prezesa InPostu. Sprawą zajmuje się już urząd antymonopolowy.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Nickt 16.12.2021

    Patrząc na jakość działania paczkomatów to te rodzynki będą kwadratowe i zielone, a migdały zatęchłe i szare. Przesyłka znowu szła tydzień. Kurier pomylił paczkomat, w dodatku nie zrobił magazynowania w tym innym. Próbowali mnie zmusić do wyjazdu do innej dzielnicy po przesyłkę. Konieczna była interwencja, przerzucili, ale całość zahaczyła o weekend, odebrałem dokładnie w 7 dniu od nadania. Karton miał zgnieciony róg, towar w środku uszkodzony (pękniecie). Reklamacja potrwa ze 30 dni, a i tak nic z tego nie będzie zapewne. Ostatni raz w życiu skorzystałem z paczkomatów. Sprawdzam 2-3x w roku od paru lat i zawsze jest cyrk na kółkach, a nie usługa.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także