13.12.2018/15:27

Rafał Brzoska, InPost: Dostarczamy już blisko 23 paczki na sekundę

Rafał Brzoska, prezes firmy Integer, właściciela sieci paczkomatów InPost, zapewnia o terminowym dostarczaniu przesyłek w gorącym okresie przedświątecznym. W rozmowie z portalem money.pl przedsiębiorca opowiada m.in. o swoich doświadczeniach z biznesami na styku z państwem oraz o rynku pracy i stosunku do pracowników oraz o perspektywach rozwoju firmy.

Limit 8 bezpłatnych artykułów w miesiącu został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

 • Paczkomator 14.12.2018

  Korzystam często z paczkomatów w Warszawie i jest lepiej niż rok czy 2 lata temu. Dostawa się jednak wydłuża już od połowy listopada, często trzeba odbierać w w specjalnie tworzonych punktach odbioru co jest i tak lepsze niż z samochodów dostawczych jak rok czy 2 lata temu. Bardzo irytująca jest akcja zachęcania do korzystania z innych paczkomatów. Od dwóch tygodni dostaję propozycje korzystania z innych paczkomatów w "mojej okolicy", ale ta okolica to 5-10 km przez korki czyli licząc tam i z powrotem to często godzina dłużej niż odbiór z realnie bliskiego paczkomatu, który jest jednak "przeładowany". Ale generalnie jest znacznie lepiej niż rok czy dwa lata temu.

 • M 13.12.2018

  Jak oczywiście rozumiem aspekt ogromnego wzrostu ilości przesyłek w grudniu, co może powodować pewne opóźnienia, to nie rozumiem dlaczego nie jest podawana cała prawda.
  Na własnym przykładzie: Warszawa, początek grudnia. Zamiast paczki w paczkomacie SMS o wiadomości, że paczkomat przepełniony i następna próba dostarczenia prawie tydzieńj lub tłuc się parę km do sortowni.

  A atak na koniec, jeśli to oczywiście prawda, to wielki szacunek za odkupienie firmy a następnie spłatę należności względem pracowników!

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.