02.04.2019/11:34

Rafał Brzoska, prezes firmy InPost, gościem specjalnym Kongresu Rynku FMCG 2019

Rafał Brzoska, prezes firmy kurierskiej InPost, rozwijającej sieci paczkomatów i lodówkomatów, weźmie udział w majowym Kongresie Rynku FMCG 2019 organizowanym przez Wydawnictwo Gospodarcze, wydawcę portali wiadomoscihandlowe.pl i wiadomoscikosmetyczne.pl.

Szef InPostu weźmie udział w sesji inauguracyjnej podczas pierwszego dnia kongresu (28 maja). Uczestniczyć będzie w debacie "Effective retail ecosystem - transformacja cyfrowa w handlu", która odbędzie się na scenie głównej.

Swój udział w Kongresie Rynku FMCG 2019, oprócz Rafała Brzoski, potwierdzili już m.in: Tomasz Suchański, prezes sieci Żabka; Dalius Misiunas, prezes Maxima Grupe (Stokrotka); Geraldine Huse, prezes P&G na Europę Centralną; Marcin Rosati, prezes Media Saturn Polska; Jacek Owczarek, członek zarządu Grupy Eurocash; oraz Jan Krzysztof Bielecki, były premier, obecnie przewodniczący Rady Partnerów w EY Poland.

Tegoroczny Kongres Rynku FMCG odbędzie się w dniach 28-29 maja w warszawskim hotelu DoubleTree by Hilton. Gośćmi Kongresu będą kluczowi managerowie i decydenci reprezentujący sieci handlowe, hurtownie, firmy produkujące żywność, kosmetyki i chemię gospodarczą, dostawcy usług, a także analitycy rynkowi, eksperci, naukowcy, politycy i pracownicy instytucji publicznych. Tegoroczna edycja Kongresu zgromadzi blisko 1200 gości zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Na wydarzenie przybędą m.in. właściciele firm, prezesi i członkowie zarządów, dyrektorzy handlowi, dyrektorzy ds. zakupów i kupcy, oraz dyrektorzy marketingu.

Dwa dni merytorycznych debat i prelekcji, uroczysta gala z podsumowaniem wyników konkursów Market Roku i Drogeria Roku, spotkania biznesowe, a także bogata część wystawiennicza - połączenie tych wszystkich części w jedną całość sprawia, że Kongres Rynku FMCG jest jedynym tego rodzaju wydarzeniem w Polsce, na którym po prostu nie może Ciebie zabraknąć!

Aby wziąć udział w Kongresie, należy wypełnić jeden z następujących formularzy:
>> Rejestracja dla przedstawicieli sieci handlowych i hurtowni <<
>> Rejestracja dla przedstawicieli firm producenckich i dostarczających usługi <<
>> Rejestracja dla przedstawicieli mediów <<