11.09.2019/13:55

Rafał Brzoska, prezes Inpost: Jesteśmy technicznie gotowi na wprowadzenie lodówkomatów

Spółka Inpost uruchomiła na polskim rynku swój paczkomat nr 5000. Rafał Brzoska, prezes firmy zapowiada, że paczkomaty mają nadal ogromny potencjał rozwoju – zarówno jeśli chodzi o wielkość sieci, jak i oferowane usługi. Jednym z tych obszarów jest dostarczanie żywności I napojów poprzez sieć lodówkomatów.

- Jesteśmy technicznie w pełni gotowi na wprowadzenie na rynek Lodówkomatów – czyli uzupełnienie naszych maszyn o funkcjonalność odbioru żywności, napojów oraz mrożonek. Wyprzedziliśmy potrzeby rynku e-commerce w Polsce – czekamy na szybki rozwój oferty e-sklepów w zakresie produktów spożywczych – mówi Rafał Brzoska, prezes Inpost.

Według badań Kantar TNS aż 40 proc. kupujących w sieci chciałoby odbierać zakupy spożywcze w paczkomatach.

Przedstawiciele spółki Inpost podkreślają, że liczba paczkomatów należących do firmy (5000 urządzeń w Polsce) przekroczyła skalę placówek własnych Poczty Polskiej, która wynosi obecnie 4600.  Inpost – na mocy porozumienia o współpracy – rozpoczął również instalację paczkomatówp przy sklepach Dino i Lidl oraz Kaufland w całej Polsce, a także w Centrach Handlowych Auchan.

KLIKNIJ I PRZECZYTAJ TAKŻE:

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.