15.11.2016/16:19

Rafał Dyląg nowym prezesem spółki Alma Market

Rafał Dyląg powołany został 15 listopada br. podczas nadzwyczajnego walnego zgromadzenia akcjonariuszy spółki Alma Market na stanowisko prezesa firmy. Poprzednio szefem Almy był jej główny akcjonariusz Jerzy Mazgaj.

Choć Mazgaj pożegnał się z miejscem w zarządzie Almy, trafił równocześnie do rady nadzorczej spółki. W roli członka organu nadzorującego działania zarządu zastąpi Władysława Kardasińskiego.

Rafał Dyląg w przeszłości pełnił funkcję prezesa zarządu w takich spółkach, jak Apreo Fresh, Equus Fresh oraz Equus. W latach 2005-2008 był członkiem zarządu Związku Prywatnych Przetwórców Mleka.

Nowy prezes Almy "posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu strategicznym, zarządzaniu projektami oraz budowaniu silnych relacji B2B" - czytamy w komunikacie Almy. Firma informuje również, że Dyląg zna się na "zarządzaniu zespołami pracowników, wdrażaniu systemów motywacyjnych oraz outsourcingu". Obszarem kompetencji Dyląga jest również działalność transportowo-spedycyjna.

Rafał Dyląg ukończył Wydział Mechaniczny Politechniki Krakowskiej im. Tadeusza Kościuszki w Krakowie.

Jerzy Mazgaj funkcję prezesa zarządu spółki Alma Market pełnił od maja 1999 roku.

Dodaj komentarz

2 komentarze

  • Majstersztyk 16.11.2016

    Transfer roku.

  • gil 15.11.2016

    Za późno na zmiany.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.