22.05.2020/12:34

Rapujący prezes Żywiec Zdrój podejmuje wyzwanie #Hot16Challenge2

Frédéric Guichard, prezes zarządu Żywiec Zdrój podjął wyzwanie #Hot16Challenge2. W bluzie z kapturem, czapce z daszkiem i designerskich okularach rapuje kilka zdań.

#Hot16Challenge jest ogólnopolską akcją muzyczna zainicjowaną przez rapera Karola „Solara” Poziemskiego w sierpniu 2014 roku, a reaktywowaną w kwietniu 2020 roku w związku z potrzebą zbiórki pieniędzy na wsparcie walki z koronawirusem. Wyzwanie #Hot16Challenge polega na nagraniu materiału wideo, w którym wykonawca rapuje zwrotkę składająca się z 16 wersów. Takie wyzwanie podjął wcześniej m.in. prezydent Andrzej Duda. 

Trzeba przyznać, że wykonanie prezesa zarządu Żywiec Zdrój nie wzbudziło tylu kontrowersji. Wręcz przeciwnie, internauci, którzy widzieli #Hot16Challenge w wykonaniu Frédérica Guicharda na Facebooku i Linkedinie nie kryli podziwu dla pomysłu i dystansu do siebie szefa Żywca Zdrój. Choć Frédéric Guichard podkreślił, że w Żywiec Zdrój rapowanie nie jest czymś naturalnym, wyszło bardzo dobrze.

Zobacz film:


 

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Bakbar 22.05.2020

    (komentarz niezgodny z regulaminem forum)

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.