09.06.2016/11:37

Egipcjanie z Raya Holding mogą zainwestować w Makarony Polskie

Spółka Makarony Polskie może pozyskać nowego inwestora. Firma poinformowała, że znaczący akcjonariusz prowadzi negocjacje dotyczące sprzedaży pakietu akcji Makarony Polskie SA (19,39 proc. udziału w kapitale zakładowym), na rzecz potencjalnego inwestora Raya Holding for Technology&Telecommunications S.A.E. z Egiptu.

W wyniku finalizacji potencjalnej transakcji Raya Holding może stać się  znaczącym i strategicznym akcjonariuszem spółki Makarony Polskie. Jednocześnie firma została zaproszona do przystąpienia do negocjacji z inwestorem, celem ustalenia relacji oraz ustalenia współpracy w zakresie potencjalnych działań spółki na rynkach afrykańskich. Na obecnym etapie działania te nie są skonkretyzowane i nie podjęto żadnych wiążących decyzji. Spółka będzie informować o postępach rozmów w kolejnych raportach.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.