16.05.2022/08:15

Reklama Shopee ma sens? Sprawdzamy skutki tego strasznego klipu - Subiektywny Przegląd Tygodnia

Rynek FMCG hamuje, Solidarność chce przywrócić stosowanie zakazu handlu w niedzielę, a reklama Shopee... zadziałała. Zapraszamy na kolejny Subiektywny Przegląd Tygodnia!

Rynek FMCG mocno wyhamował w 2021 roku. Kategoria żywności zanotowała duże spadki, ale niektóre inne kategorie pomimo wzrostów w roku pandemicznym utrzymały się na ścieżce wznoszące. Sprawdzamy dane Kantara mówiące o tym co może nas czekać w nadchodzących miesiącach.

Solidarność chce przywrócić zakaz handlu w niedzielę. Przywrócić, bo pandemia i wojna w Ukrainie mocno go ograniczyły. Rzecz idzie nie tylko o prawa pracowników, ale też o elementarne zasady prawa.

Reklama Shopee doczekała się dziesiątek parodii i słyszał ją już chyba każdy. Śmiejemy się z niej, ale czy klip oparty na piosence Baby Shark spełnił swoje zadanie?

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Nickt 16.05.2022

    Reklamy nie widziałem, a o Shopee dowiedziałem się z niniejszego portalu. Zakupy działają, można spotkać te same firmy co na Alledrogo (choć wciąż o wiele ich mniej), dostawa darmowa od zamówień na kwotę 10zł, a ceny niższe. Korzystam i wspieram bo to wygląda na zdrową konkurencję. Nareszcie koniec monopolu i prowizji rzędu 8-10% które niszczą sprzedawców i powodują, że ceny są coraz wyższe. Sam kiedyś handlowałem i wiem, że przy niektórych towarach Allegro potrafi zgarnąć 3/4 zysku z transakcji sprzedawcy. To jest śmiech na sali.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także