05.04.2017/13:53

Rekordowe wyniki ID Logistics

Pierwszy raz w historii firmy przychody ID Logistics przekroczyły miliard euro. Przychody grupy wzrosły w 2016 roku o 15 proc., zwiększyła się także (rekordowo) liczba uruchomionych nowych magazynów. Grupa przejęła też Logiters, czołowego operatora logistycznego na Półwyspie Iberyjskim. 

Dokonane w 2016 roku inwestycje, które przejściowo mają wpływ na marżę, w ciągu najbliższych kilku lat przyczynią się do dalszego wzrostu. Dzięki temu osiągniemy nasz cel, stając się czołowym operatorem logistyki kontraktowej w Europie – zapowiada Eric Hémar, prezes ID Logistics.

W Polsce ID Logistics znajduje się w pierwszej piątce największych operatorów logistycznych świadczących usługi logistyki kontraktowej.  W strategii firmy na lata 2017-2019 są trzy główne cele: wzmocnienie  pozycji  lidera logistyki kontraktowej, rozwój oferty skierowanej do sieci handlowych i firm z branży FMCG oraz rozszerzenie zakresu działalności o ofertę dla branż e-commerce, kosmetycznej i odzieżowej. W 2017 roku wzrost obrotów ma wynieść 16 proc.

W Polsce firma D Logistics współpracuje m.in. z siecią Carrefour i firmą Mieszko.

Dodaj komentarz

Więcej na temat:

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.