07.04.2020/20:49

Robert Lewandowski chce pomagać sprzedażą swojej kawy. Część zysków dla seniorów

Robert Lewandowski rozpoczął kolejną akcję dobroczynną.  RL9 Coffee, której Robert Lewandowski został ambasadorem dostępna jest w Kauflandzie. Przedstawiciele zawodnika poinformowali, że dziesięć procent zysków ze sprzedaży trafi do Krajowego Instytutu Gospodarki Senioralnej.

10 procent zysków ze sprzedaży kawy, której Lewandowski jest ambasadorem, trafi do Krajowego Instytutowi Gospodarki Senioralnej. Kawa ma też trafić do szpitali walczących z koronawirusem

Pod koniec marca Lewandowscy poinformowali, że przeznaczają milion euro na walkę z pandemią koronawirusa. Pieniądze zostały przekazane w równych wysokościach do wszystkich jednoimiennych (czyli zajmujących się jedną specjalizacją) szpitali zakaźnych w całej Polsce.

- Ta sytuacja dotyka każdego z nas, nie wybiera, dlatego raz jeszcze prosimy: stosujmy się do zaleceń, słuchajmy tych, którzy się na tym dobrze znają. Bądźmy odpowiedzialni. Wierzymy, że szybko wrócimy do normalności. Bądźmy razem, bądźmy solidarni – tłumaczyli Anna i Robert Lewandowscy.

Teraz Robert zaczął dobroczynną akcję z kawą RL9 Coffee, której jest ambasadorem. W Polsce produkt trafił do sprzedaży na początku stycznia, jest dostępny w sklepie Anny Lewandowskiej Foods by Ann.

Na prośbę Roberta Lewandowskiego właściciele marki zdecydowali się przekazać 10 proc. ze sprzedaży kawy RL9 Coffee na cel charytatywny. Pieniądze trafią do Krajowego Instytutu Gospodarki Senioralnej.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • sarkastyczny komentarz 08.04.2020

    podwijam kiecę i lecę - kupię z 10 kg.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.