27.10.2019/07:39

Robert Lewandowski otworzy własną restaurację w Warszawie

Gwiazda piłkarskiej reprezentacji Polski i Bayernu Monachium, Robert Lewandowski, ma w planach uruchomienie własnej restauracji w Warszawie, na terenie Browarów Warszawskich - donosi "Business Insider". Otwarcie czteropiętrowego obiektu zaplanowane zostało na październik 2020 r.

Według "BI" restauracja powstanie w dzielnicy Wola, przy nowej ulicy Habersbuscha i Schielego. Obiekt będzie posiadał aż 1,3 tys. mkw. powierzchni. Na pierwszym piętrze działać będzie bar sportowy, na drugim i trzecim - restauracja z elementami sportowymi, a na czwartym piętrze organizowane będą specjalne wydarzenia.

Inwestycja na terenie Browarów Warszawskich realizowana jest przez Echo Investment. Restauracja Lewandowskiego w budynku XIX-wiecznej warzelni to tylko jeden z zaplanowanych w tym miejscu obiektów. W pobliżu wybudowane zostaną biurowce, inne punkty gastronomiczne, place, ale także mieszkania.

"Business Insider" wskazuje, że Lewandowski nie będzie jedynym właścicielem restauracji. Oprócz niego w pomysł zaangażował się m.in. Jacek Trybuchowski, dawny członek zarządu spółki AmRest, prowadzącej obecnie ponad 2 tys. restauracji w 26 krajach świata, w tym w Polsce (posiada licencje m.in. na KFC, Pizza Hut, Burger King czy Starbucks). Trzecim współwłaścicielem będzie Jerzy Krzanowski, współwłaściciel Grupy Nowy Styl.

Nazwa dla restauracji Lewandowskiego i jego wspólników nie została jeszcze wybrana. Decyzja w tym zakresie zapadnie w ciągu kilku miesięcy.

źródło: "Business Insider"

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.