17.04.2023/10:50

Rodzina komputerów przenośnych Memor 11

Wysoka wydajność i elastyczność w sprawdzonej konstrukcji

Bolonia, 31 marca 2023 r. Datalogic, światowy lider na rynkach Automatycznej Identyfikacji oraz Automatyki Przemysłowej, przedstawia komputer przenośny Memor™ 11, najnowszego członka rodziny Memor, zaprojektowanego jako kompleksowe rozwiązanie do codziennych operacji mobilnych. Dzięki nowoczesnemu systemowi operacyjnemu i wydajnemu procesorowi urządzenie to zapewnia wyjątkową wydajność i pomaga poprawić ogólną efektywność biznesową. Terminale mobilne Memor 11 spełniają potrzeby pracowników w handlu detalicznym i nie tylko usprawniając przyjęcie i wydanie z magazynu, raportowanie produkcji, kontrolę jakości i logistykę. Dostępne są 2 warianty urządzenia, tj. wyłącznie karta Wi-Fi lub karta Wi-Fi połączona z modemem LTE, dzięki czemu pracownicy są w stałym kontakcie, niezależnie od tego, czy pracują w pomieszczeniach czy na zewnątrz.

Dzięki wytrzymałej konstrukcji w smukłej i kompaktowej obudowie, która może wytrzymać więcej upadków niż większość innych urządzeń, rodzina Memor 11 jest gotowa do pracy w przedsiębiorstwie i oferuje najwyższą niezawodność. Jasny 5-calowy ekran dotykowy jest bardziej przyjazny dla użytkownika, a zaawansowana platforma obliczeniowa gwarantuje najwyższą wydajność popularnych aplikacji i wydłuża żywotność urządzenia. Dzięki dużej ilości pamięci RAM na Memor 11 możesz uruchomić kilka aplikacji jednocześnie, a te będą działać równie szybko, zachowując optymalny czas reakcji.

PLP-MEMOR11 (Materiał Partnera)

Rodzina terminali Memor 11 jest wyposażona w zaawansowany system zarządzania baterią i niezawodną technologię ładowania indukcyjnego. Opcje te ograniczają konieczność konserwacji czy czyszczenia, zapewniając bezproblemowe i szybkie ładowanie. Wymienna bateria o większej pojemności oraz wbudowana technologia SafeSwap™ zapewnia nieprzerwaną pracę urządzenia. Inteligentny system zarządzania oferuje kilka opcji optymalizacji profilu zużycia baterii i wydłużenia jej żywotności nawet o 20%.

Terminal danych jest wyposażony w przemysłowy skaner kodów kreskowych, który idealnie nadaje się do skanowania w ciemnych magazynach i na zewnątrz. Wyjątkowa technologia Datalogic Green Spot zapewnia wizualne potwierdzenie udanego skanowania przez podświetlenie kodu na zielono, idealnie pasujące do miejsc zarówno bardzo głośnych jak też cichych, poprawiając przy tym dokładność i wydajność.

Rodzina Memor 11 posiada certyfikat Android™ Enterprise Recommended, potwierdzający spełnienie zaawansowanych wymagań w zakresie niezawodności i bezpieczeństwa, gwarantując jednocześnie dopasowanie sprzętu do systemu Android™ i dostęp do usług Google Mobile Services. Urządzenie dostępne jest w dwóch modelach - Wi-Fi only lub Wi-Fi + LTE, dzięki czemu użytkownik może wybrać opcję najlepiej odpowiadającą jego potrzebom. Ponadto Datalogic oferuje programy serwisowe EASEOFCARE i Datalogic Shield, które zapewniają wieloletnią ochronę i krótki czas zwrotu inwestycji.

Memor 11 można rozbudować o technologię RFID, rozszerzając jego możliwości o wydajny odczyt dużych ilości danych RFID. Wystarczy w tym celu spiąć urządzenie z zewnętrznym modułem Datalogic RFID Sled.  Podłączając zaś za pomocą Bluetooth® przenośny skaner rękawicowy Datalogic HandScanner™, zestaw zaspokoi potrzeby pracowników intensywnie skanujących kody, pozostawiając im obie ręce wolne do przenoszenia produktów.

Rodzina Memor 11 obsługuje wszystkie istniejące akcesoria do komputerów mobilnych Memor 10, co pozwala na modernizację floty urządzeń przy minimalnych kosztach.

 


Datalogic Group

 

Jako światowy lider technologiczny na rynkach Automatycznej Identyfikacji i Automatyki Przemysłowej od 1972 roku, Datalogic zapewnia wydajność i jakość w branży handlu detalicznego, produkcji, logistyki transportu i opieki zdrowotnej.

Od 2001 Datalogic S.p.A. notowana w segmencie STAR Włoskiej Giełdy Papierów Wartościowych pod symbolem DAL.MI. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.datalogic.com.

Nazwa Datalogic i logo Datalogic są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Datalogic S.p.A. w wielu krajach, w tym w USA i UE. Inne znaki towarowe należą do ich odpowiednich właścicieli.

Dodaj komentarz

Więcej na temat:

0 komentarzy

Zostaw komentarz Komentarz dodany pomyślnie - oczekuje na weryfikację

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.