15.10.2019/13:34

ROS-SWEET sponsorem polskich skoczkiń narciarskich

Firma ROS-SWEET i jej marka Moreso nawiązały współpracę z Polskim Związkiem Narciarskim i w najbliższym sezonie będą wspierać dwie reprezentantki Polski w tej dyscyplinie sportu.

Umowa sponsorska, podpisana w siedzibie PZN w Krakowie między producentem bakalii, a reprezentantkami kraju Kingą Rajdą i Kamilą Karpiel zakłada, że ROS-SWEET w najbliższym sezonie będzie wspomagał obie zawodniczki w całym cyklu startowym. Zawodniczki   będą   promować   należącą   do   Spółki   markę Moreso.

Kamila Karpiel i Kinga Rajda to dwie czołowe reprezentantki Kadry Narodowej Kobiet w skokach narciarskich. W minionym sezonie zawodniczki zadebiutowały na Mistrzostwach Świata Seniorów w Seefeld. W ciągu najbliższych sezonów Polki będą przygotowywały się także do Zimowych Igrzysk Olimpijskich, które w 2022 roku odbędą się w Pekinie.

Przedstawiciele firmy ROS-SWEET podkreślają, że współpraca z zawodniczkami to ważny krok w budowaniu filozofii marki Moreso, która chce utożsamiać się z aktywnym trybem życia oraz zdrowym odżywianiem.

Warto w tym miejscu przypomnieć, że w zeszłym roku współpracę sponsorską z Polskim Związkiem Narciarskim nawiązała również firma Mondelez Polska, która poprzez swoją markę Milka wspiera męską drużynę skoczków.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.