14.05.2020/12:18

Rossmann rusza z gigantyczną promocją na kosmetyki do makijażu

Największa kampania promocyjna Rossmanna, czyli -55 proc. na kosmetyki do makijażu, która zwykle odbywała się w marcu, ruszy 16 maja – podaje portal wiadomoscikosmetyczne.pl. Akcja, która zwykle wzbudza duże zainteresowanie wśród klientek, była przekładana w związku z pandemią koronawirusa.

W mediach społecznościowych pojawiają się spekulacje, że z powodu Covid-19, promocja będzie obowiązywała tylko w drogerii internetowej. Jednak Rossmann zwraca uwagę, że promocje z rabatem procentowym na pojedyncze produkty będą dostępne w drogeriach stacjonarnych i w drogerii internetowej. Natomiast promocje, w który klienci będą korzystali z rabatu lub gratisu przy zakupie przynajmniej dwóch sztuk jak np. 1+1 (płaci się za jedną sztukę, a drugą tańszą dostaje gratis) będą obowiązywały wyłącznie w drogeriach stacjonarnych.

W połowie maja sieć drogerii Rossmann będzie obchodzić 27-lecie istnienia marki. To dobra okazja, by ruszyć ze spóźnioną z powodu koronawirusa, najbardziej wyczekiwaną przez klientki promocją, czyli obniżką o 55 proc. cen kosmetyków do makijażu.

Jakub Jankowski, starszy specjalista ds. Public Relations w sieci Rossmann przypomniał, że w ostatnim czasie Rossmann musiał odwołać część promocji. - Teraz chcemy świętować rocznicę razem z naszymi klientami – podał w komunikacie.

Promocja będzie trwała do 31 maja (lub do wyczerpania zapasów w poszczególnych sklepach) w drogeriach stacjonarnych i drogerii internetowej.

Rabatem -55 proc. zostały objęte wszystkie marki kosmetyków „kolorowych” do makijażu: ust, oczu, twarzy i paznokci (z wyjątkiem marki Semilac, której produkty będą dostępne w promocji 2+1 gratis). Każdy klient będzie mógł kupić do trzech sztuk tego samego kosmetyku podczas jednych zakupów.

Oprócz rabatu na makijaż Rossmann przygotował też promocje na produkty do pielęgnacji: twarzy, ciała, włosów oraz artykuły do domu. Będą one oznaczone specjalną etykietą lub wobblerem (tzw. reklamowym kiwakiem) z informacjami o rabacie.

Poza zniżkami m.in. -55 proc., -50 proc., -40 proc. klienci będą też mogli skorzystać z ofert typu: 2+2, 1+1, 2+1 czy 3+1. Przy tych promocjach klienci sami będą mogli skomponować swoje zestawy z oznaczonych etykietą lub wobblerem produktów, a najtańszy artykuł otrzymają gratis. Inne propozycje to np. drugi produkt 50 proc. taniej, 2 produkty w supercenie, 3 produkty w supercenie.

Dodatkowo przez 3 dni (od 18 do 20 maja) 680 z 1400 drogerii Rossmann będzie czynnych dłużej – już od godziny 6.00 rano do 22.00.
 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.