03.04.2017/12:21

Rossmann w Quick Parku w Kępnie

Popularna sieć drogerii otworzy swój pierwszy salon w Kępnie. Firma Rossmann podpisała umowę najmu w galerii handlowej Quick Park, której otwarcie zaplanowano na 2018 rok.

Rossmann jest liderem rynku drogerii w Polsce z liczbą blisko 1 200 sklepów na terenie całego kraju. W 2015 roku obrotu Rossmanna wyniosły 7,34 mld zł, co odpowiadało niemal jednej czwartej całego polskiego rynku drogeryjnego. Firma zatrudnia ponad 15,5 tys. osób. Oprócz Niemiec i Polski sieć działa jeszcze na Węgrzech, w Czechach, Turcji i Albanii.

– Jest mi niezwykle miło poinformować, że w Quick Parku, swój pierwszy salon w mieście otworzy Rossmann. Sieć, największa sieć drogerii w Polsce i jedna z najbardziej rozpoznawalnych i popularnych marek. Uznanie wśród klientów zyskała doskonałą ofertą produktów polskich, jak również zagranicznych firm kosmetycznych – mówi Agnieszka Drucis, Dyrektor Marketingu i PR Grupy Real2B.

Rossmann to kolejny zakontraktowany najemca w Quick Parku. Drogeria będzie liczyć ok 440 mkw powierzchni sali sprzedaży. Wcześniej poinformowano m.in. o zawarciu umowy najmu z siecią odzieży i sprzętu sportowego Martes Sport oraz operatorem wielosalowych, kameralnych kin – OH Kino.

Centrum Handlowe Quick Park w Kępnie będzie pierwszym nowoczesnym, wielofunkcyjnym obiektem o charakterze handlowo–rozrywkowo–usługowym w regionie. Galeria handlowa zaoferuje 36 sklepów, lokali gastronomicznych i usługowych na 12 000 mkw powierzchni najmu. W obiekcie znajdzie się również jedyne w regionie wielosalowe kino. Dla klientów i gości centrum handlowe zaoferuje bezpłatny komfortowy, parking dla 375 samochodów.

Obiekt Quick Park w Kępnie będzie zlokalizowany na granicy gmin Kępno i Baranów, bezpośrednio przy drodze krajowej nr 11 z Poznania do Bytomia.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.