07.09.2016/18:13

Ruch chce dostarczać paczki do domów klientów

Wiceprezes Ruch S.A. Dariusz Stolarczyk zapowiedziała w rozmowie z money.pl, że dystrybutor planuje dostarczać paczki do domu. Obecnie firma generuje przychody głównie na sprzedaży i dystrybucji prasy, ale zyski wypracowuje dzięki dodatkowym usługom świadczonym w kioskach.

Już dziś w punktach Ruchu można kupić ubezpieczenia, zaciągnąć pożyczkę czy poprosić o kawę., dostawa paczek będzie kolejną usługa dodatkową w portfolio sieci. Ruch umożliwia także odebranie paczek ze sklepów internetowych. A teraz właśnie szykuje się także do usługi stricte kurierskiej - dostarczania przesyłek do domu.

Jak informuje money.pl klient sklepu internetowego będzie miał możliwość zdecydowania, czy chce odebrać paczkę w kiosku, czy chce, by dostarczył ją kurier z szyldem Ruchu. Początkowo usługa będzie dostępna w dużych miastach. Z czasem zasięg ma się zwiększać.

Firma Ruch ciągle szuka pomysłów na aktywizację kiosków i zwiększenie przychodów.

Ruch to ogólnopolska sieć 2000 kiosków i saloników prasowych.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.