09.09.2021/19:00

Ruch zerwał umowę z Żabką. Kłopoty ze sprzedażą prasy w 2 tys. sklepów sieci

Żabka szuka nowego dystrybutora prasy po tym, jak Ruch należący do PKN Orlen dość nieoczekiwanie zerwał z nią współpracę w obszarze kolportażu. Jak donosi Money.pl, w około 2 tys. Żabek obsługiwanych wcześniej przez Ruch prasa nie jest obecnie sprzedawana.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

3 komentarze

 • Jarek 11.09.2021

  Trzeba być ślepym , albo zakłamanym , żeby opowiadać takie bzdury , że nie było tytułów takich jak Gazeta Wyborcza i temu podobne . Nikt z ajentów tej sieci ( bo to ajenci ) podpisują umowy z Ruchem nie może sobie wybierać co będzie na półce ,.Umowa z Ruchem obliguje ich do przyjmowania tytułów jakie Ruch ich prześle ze swojej dystrybucji . Ale jak widzę Kj plecie byle co jak większość , której nie po drodze z partią rządzącą .

 • Kj 10.09.2021

  Dodatkowo w żabkach do których prasę dostarczał ruch trudno było szukać tytułów, którym nie po drodze z partią rządząca, ale gościa niedzielnego czy nasz dziennik kupisz o każdej porze dnia i nocy

 • FanMazgaja 09.09.2021

  Tu raczej sytuacja win win. Ruch to bankrut z którego Orlen chce zrobić nomem omen Żabki tyle że kiosków tyle co kot napłakał. A gazety już mało kto kupuje.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także