26.08.2020/13:46

Rusz swój e-commerce z Sage Symfonia – pobierz bezpłatny e-book i dowiedz się, jak odnieść sukces w e-handlu

Pandemia koronawirusa pokazała siłę e-handlu. Sprzedaż przechodzi dziś prawdziwą transformację, a konsumenci coraz chętniej dokonują zakupów przez internet. Sukces w e-handlu wymaga jednak nie tylko pracowitości, zmysłu obserwacji i sprzedażowego talentu. Niezbędne są także dobre narzędzia, które pozwolą prognozować, analizować i podejmować strategiczne decyzje dotyczące sprzedaży. Poznaj nasz bezpłatny mini-przewodnik po biznesie e-commerce i dowiedz się, jak system ERP może zoptymalizować procesy w Twojej firmie.

E-commerce w praktyce – poznaj biznes online bez tajemnic

Nasz e-book „Co należy wiedzieć o e-commerce i dlaczego dla jego sukcesu tak ważny jest system ERP?” to mini-przewodnik po aktualnym świecie e-handlu, a także systemach ERP wspierających sprzedaż internetową. E-book można bezpłatnie pobrać na stronie https://ruszecommerce.pl/e-book.html. Znajdziesz w nim cenne wskazówki, od czego rozpocząć swoją przygodę i jak poruszać się w świecie e-commerce, m.in.:

  • słownik pojęć e-commerce
  • e-commerce w trakcie pandemii
  • nowe trendy konsumenckie
  • jak zbudować skuteczną strategię e-commerce?

E-book to również źródło rzetelnej wiedzy w pigułce, które pomoże Ci w zrozumieniu najważniejszych funkcjonalności systemów do planowania i zarządzania zasobami Twojego przedsiębiorstwa . Dzięki niemu poznasz odpowiedzi na pytania:

  • Jakie procesy może zautomatyzować system ERP?
  • Jak wybrać dopasowany do Twojej firmy system ERP?
  • Jak przygotować się do wdrożenia systemu ERP?

Nasz e-book to Twoja mapa po świecie zintegrowanego zarządzania przedsiębiorstwem. Pozwól nam zostać Twoim przewodnikiem i wyruszmy razem w tę podróż!

Rusz swój e-commerce i naucz się zarabiać w sieci

E-book to jeden z trzech filarów wiedzy, na których została oparta platforma edukacyjna ruszecommerce.pl opracowana przez ekspertów Sage Symfonia – lidera na rynku zintegrowanych systemów zarządzania do zarządzania przedsiębiorstwem

Program „Rusz swój e-commerce” pozwolił na poszerzenie kompetencji i przygotowanie przedsiębiorców do przeniesienia biznesu do sieci. Na platformie, oprócz e-booka, użytkownicy mogą również uzyskać dostęp do bezpłatnych webinariów prowadzonych przez specjalistów ds. e-commerce (m.in. Ekomersiak.pl) oraz serii artykułów eksperckich odpowiadających na pytania związane z prowadzeniem e-biznesu.

Obecna sytuacja rynkowa sprzyja zmianie podejścia do prowadzenia biznesu, weryfikacji strategii oraz uwzględnienia nowych nawyków zakupowych konsumentów. Handel prowadzony jest w sieci, a najskuteczniejszą metodą dotarcia do rozproszonych klientów jest e-commerce. Dlatego, jeśli wciąż zastanawiasz się, czy i jak przenieść swój biznes do internetu, zapraszamy do odwiedzenia platformy edukacyjnej i pobrania bezpłatnego e-booka: https://ruszecommerce.pl/e-book.html.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.