14.02.2020/08:35

Rusza kolejna edycja konkursu Market Roku! Prześlij swoje zgłoszenie

Wiadomości Handlowe od 13 lat organizują prestiżowy plebiscyt Market Roku, który wyłania najlepsze sklepy spożywcze w Polsce. To unikalny i jedyny tego typu projekt na polskim rynku. Co roku do rywalizacji staje kilkaset bardzo dobrych placówek, zgłaszanych zarówno przez właścicieli, jak i przez centrale sieci handlowych. Właśnie rozpoczęliśmy przyjmowanie zgłoszeń do najnowszej edycji tego wydarzenia. Nie zwlekaj, zgłoś swój sklep do konkursu.

Warunkiem udziału w plebiscycie jest przesłanie wypełnionego kwestionariusza na adres redakcji (ul. Wołoska 7, bud. MARS, VI piętro, 02­-675 Warszawa) lub mailem (MarketRoku@WydawnictwoGospodarcze.pl).

>>> Link do formularza Konkursu Market Roku 2020 roku <<<

Istotny dla właścicieli sklepów i central sieci handlowych może być to, że podobnie jak w przypadku zeszłorocznej edycji, w tym roku kwestionariusz zgłoszeniowy również nie zawiera szczegółowych danych ekonomicznych dotyczących obrotów, marży czy wartości koszyka zakupów. Z pewnością zachęci to do wzięcia udziału w plebiscycie wiele podmiotów, które chciały to zrobić od wielu lat, ale miały obiekcje odnośnie ujawniania wyników ekonomicznych. Bardzo do tego zachęcamy!

Zależy nam, żeby centrale poszczególnych sieci wydelegowały do konkursów swoje najlepsze placówki – warto stanąć w szranki i spróbować swych sił! Niech zwyciężą najlepsi!

Finalistów (w trzech kategoriach – szczegóły w załączonym do listu kwestionariuszu zgłoszeniowym) wyłoni komplementarne badanie przeprowadzone przez niezależną, profesjonalną i doświadczoną agencję badawczą we wszystkich sklepach zakwalifikowanych do udziału w konkursie. Będzie ono obejmować 80 szczegółowych aspektów kluczowych dla działalności każdej placówki handlowej wraz z dokumentacją zdjęciową.

Zwycięzców, spośród 30 sklepów, które otrzymają w badaniu najwięcej punktów, wskaże w jawnym głosowaniu niezależne Jury, złożone z kilkudziesięciu ekspertów rynku FMCG. O tym, kto ostatecznie wygrał, dowiemy się w trakcie uroczystej gali podczas Retail & FMCG Congress 27 maja 2020 roku.

Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 20 marca 2020 r.

Zachęcamy do jak najszybszego przesyłania wypełnionych kwestionariuszy!

>>> Więcej o Retail & FMCG Congress znajdziesz tutaj <<<

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.