15.06.2021/08:00

Rusza Retail & FMCG Congress 2021! Sprawdź szczegóły i obejrzyj transmisję z otwarcia

RETAIL & FMCG CONGRESS - POLAND & CEE 2021 to najważniejsze spotkanie dedykowane sektorom handlu detalicznego i hurtowego, a także branży spożywczej, drogeryjnej i aptecznej w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Od 14 lat gromadzi kluczowe postaci kreujące najważniejsze trendy na rynku FMCG, wybitnych managerów z handlu, oraz ekspertów, naukowców i analityków. Wszystkim Czytelnikom portalu Wiadomości Handlowe udostępniamy za darmo fragment pierwszego dnia naszego dwudniowego wydarzenia. 

Program nadchodzącej edycji zakłada 2 dni ogromnej dawki wiedzy i merytorycznych prelekcji, 4 ścieżki tematyczne, inspirujące debaty i prelekcje z udziałem liderów, ekspertów i badaczy rynku 
oraz udział blisko 100 prelegentów związanych z sektorem detalicznym i hurtowym z kraju i zagranicy. Listę wszystkich prelegentów można znaleźć tutaj: Prelegenci 2021 | RETAIL & FMCG CONGRESS 2021 (kongresrynkufmcg.pl) 

Z kolei tegoroczny program naszego Wydarzenia można śledzić tutaj: Program | RETAIL & FMCG CONGRESS 2021 

W tym roku Retail & FMCG Congress przechodzi do Internetu, ale nie rezygnuje z jakości, z której słynął. Cyfrowa edycja kongresu w jeszcze większym stopniu niż dotychczas stawia na wiedzę i gotowość do kontaktu. Stworzyliśmy wirtualną platformę, dzięki której uczestnicy będą mieli możliwość kontaktu i interakcji z kluczowymi partnerami. Jednym kliknięciem łączymy emocje prawdziwego eventu, dostęp do wiedzy i interakcje biznesowe ze światem cyfrowym. 

To już ostatni moment na zakup biletów i udział w RETAIL & FMCG CONGRESS - POLAND & CEE 2021!

Otwarta transmisja z kongresu kończy się o godzinie 12:30. Cały program Retail & FMCG Congress to dwa pełne dni i dwie sale wypełnione prelekcjami i panelami dotyczącymi zmian i wyzwań, przed którymi staje cała branża. To również kilkuset gości, liczne grono prelegentów i ekspertów, nowe produkty, modele franczyzowe. Okazja do nawiązania kontaktów biznesowych i zdobycia bezcennej wiedzy. Dołącz do nas!

 

 

Masz pytania? Wątpliwości? Jesteś już Gościem Kongresu i potrzebujesz pomocy technicznej? Skontaktuj się z nami!

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także