14.06.2022/06:02

Ryszard Wysokiński, szef inwestycji sieci Kaufland: Przestrzeń na łatwe inwestycje powoli się kończy! Sieć będzie modyfikować strategię rozwoju w Polsce

- W Polsce będzie powstawało coraz więcej inwestycji typu mixed-use, bo przestrzeń na łatwe inwestycje powoli się kończy. W wielu lokalizacjach w Niemczech jesteśmy częścią tkanki śródmiejskiej. Chcemy przenieść takie rozwiązania również na polski rynek - mówi w rozmowie z portalem wiadomoscihandowe.pl Ryszard Wysokiński, Head of Department Investor Relations / Strategic Expansion w Kaufland Polska Markety.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych Subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

Kliknij i sprawdź wszystkie korzyści z prenumeraty WH Plus

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Dostęp do ekskluzywnych treści publikowanych wyłącznie na naszym portalu
 • Dostęp do wszystkich bieżących artykułów - newsów, analiz, raportów, komentarzy, wywiadów
 • Dostęp do całego archiwum artykułów na portalu wiadomoscihandlowe.pl - ponad 50 tys. materiałów dziennikarskich
W ramach Prenumeraty WH Plus także:
 • 6 wydań magazynu Wiadomości Handlowe w wersji drukowanej i e-wydania
 • Raport:Lista 60 regionalnych i lokalnych spożywczych sieci handlowych – trendy, prognozy wyzwania dla małych sieci
 • Tygodniowy przegląd kluczowych informacji i analiz. W każdy piątek w twojej skrzynce e-mail.
 • Gwarantowane miejsce na webinarach organizowanych przez Wiadomości Handlowe
 • Rabat 30% na wybrane raporty WH MARKET
Dodaj komentarz

2 komentarze

 • zirytowany konsument 14.06.2022

  Sklep nr 3461. Brak kas samoobsługowych. Elewacja sklepu i stare wózki na zakupy - od 2007 roku, czyli niemalże od chwili otwarcia. To ma być komfort zakupów? Ledwo sięgam ręką dna wózka, bo te stare wózki są tak głębokie, że trzeba do nich mocno się schylać! Wymieńcie wreszcie je na takie wyższe i mniejsze jakie ma Lidl! Na osiem kas otwarte góra 2-3. To ma być sklep w XXI wieku?

 • Moje uwagi 14.06.2022

  Bardzo mądry i rzeczowy wywiad. Prośba do Kauflandu, zróbcie porządek z menelami w toaletach i na parkingach, są takie sklepy okupowane a ochrona się boi i dyrekcja, a np. jak ktoś zapomni biletu a zrobił zakupy to potem i tak ścigają. To jest niezdrowe, róbcie porządek w toaletach bo nie może być się bogacicie a coraz brudniej w toalecie i na parkingu żule.

Zostaw komentarz Komentarz dodany pomyślnie - oczekuje na weryfikację

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także