15.04.2020/10:26

Rząd poluzuje limit klientów w sklepach. Restart sklepów w galeriach opóźniony!

Decyzja rządu w sprawie poluzowania limitu klientów w sklepach, a także zniesienia niektórych innych ograniczeń dla obywateli, zostanie ogłoszona w czwartek - donosi RMF FM, powołując się na własne źródła.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

  • Franczyzobiorca 15.04.2020

    @WH. czy można Państwa poprosić o rekomendacje w temacie czynszów w sklepach w galeriach? Zakładam, że nchory, największe sieci sobie poradzą. Dramat będzie wśród małych przedsiębiorców płacących wcześniej i tak wyższe czynsze z m2 niż wyżej wspomniane. Płacą także za anchory koszty wspólne i marketing. Małe firmy mają umiarkowaną pomoc prawną lub wcale nie mają. Galerie nic nie odpowiedziały w sprawie umorzenia umów ( wiadomo, że to reguluje ustawa), ale już zaproponowały niektórym najemcom opłatę za przechowanie towaru. Po otwarciu na kim będa chcieć odrabiać niższe czynsze wśród dużych...? Oczywiście na tych małych. przedsiębiorca mający np 4 sklepy w różnych galeriach ma teraz gigantyczny problem, w związku z tym zakładam, że Państwo swoim zainteresowanie jesteście w stanie coś podpowiedzieć. Z ciekawości też zapytam czy są jakieś fora najemców GH?

  • 4+6 15.04.2020

    Jako ciekawostkę napiszę, że na zdjęciu jest sklep Supeco w Tarnobrzegu.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.