30.04.2020/15:57

Rząd zlikwiduje godziny dla seniorów w sklepach. Sieci handlowe odetchną z ulgą

Minister rozwoju Jadwiga Emilewicz zapowiedziała, że wraz z drugim etapem odmrażania gospodarki znikną "godziny dla seniorów" w sklepach. Oznacza to, że od poniedziałku do piątku w godzinach 10-12 zakupy w sklepach będą mogli robić już wszyscy, a nie tylko osoby po 65. roku życia. Zmiana wejdzie w życie od 4 maja.

Wicepremier Jadwiga Emilewicz zniesienie "godzin dla seniorów" zapowiedziała w rozmowie z portalem WNP.pl. Ma to być element drugiego etapu odmrażania gospodarki, związany z ponownym otwarciem galerii handlowych od 4 maja.

Jednocześnie wyraziła nadzieję, że „Polacy pójdą do tych sklepów po to, żeby zrobić zakupy, a nie po to, aby przejść się tam na spacer.

Informację o zniesieniu "godzin dla seniorów" potwierdził w Polsat News rzecznik rządu Piotr Müller. - "Godziny dla seniorów" nie będą obowiązywać od kolejnego tygodnia. Galerie handlowe zostaną otwarte z limitem 1 osoby na 15 mkw. - powiedział Müller.

Źródło: wp.pl

Dodaj komentarz

3 komentarze

  • DUDOSLAW 01.05.2020

    NO PROSZĘ, PUŚCIŁ CWANIACZEK

  • DUDOSLAW 01.05.2020

    Oczywiście nie spodobał się mój komentarz i go nie puścili. Ot i cenzura.

  • DUDOSLAW 01.05.2020

    TO DOBRZE, BO DZIADY LAZILY PO SKLEPACH OD RANA I KUPOWAŁY SOBIE KIEDY CHCIAŁY, A CZŁOWIEK PRZEZ NICH STAŁ DO KASY DŁUGO I RANO JUŻ DO INNEGO SKLEPU NIE ZDĄŻYŁ. POWINNI ICH DO 10 RANA NIGDZIE NIE WPUSZCZAĆ NA ZAKUPY.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.