05.10.2018/14:50

Salon Coccodrillo w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk

Centrum Handlowe Auchan Gdańsk wzbogaca ofertę. 22 września do grona najemców trójmiejskiej galerii handlowej dołączyła polska marka Coccodrillo, która zajęła lokal o powierzchni 82 mkw. Za komercjalizację obiektu odpowiada Ceetrus Polska.

W Centrum Handlowym Auchan Gdańsk przy ulicy Szczęśliwej 3 klienci mogą korzystać z ponad 70 sklepów i punktów usługowych, a także hipermarketu Auchan, marketu Media Expert, Leroy Merlin oraz Decathlon. Od 22 września klienci galerii handlowej mogą robić zakupy w salonie Coccodrillo oferującym odzież dla dzieci i niemowląt.

- Ważną grupą naszych klientów są rodziny z dziećmi, dlatego rozszerzamy portfolio galerii handlowej o marki adresujące swoją ofertę do tego segmentu. Cieszymy się, że od końca września w naszym obiekcie działa nowy salon, w którym rodzice będą mogli znaleźć bogaty wybór ubrań i dodatków dla dzieci – mówi Monika Brandeburg, menedżer Centrum Handlowego Auchan Gdańsk.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Sylwia 06.10.2018

    fajnie fajnie :) i coś dla dzieci i elektronika, bo przeciez media expert jest ;)

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.