30.04.2022/09:03

Sankcje MSWiA na rzekomo rosyjskie firmy... Jak to rzekomo? - Subiektywny Przegląd Tygodnia

Najnowszy odcinek Subiektywnego Przeglądu Tygodnia. Tym razem o sankcjach MSWiA na rzekomo rosyjską firmę, nowym podatku cukrowym, a także o Polakach szukających w Białorusi... kaszy gryczanej.

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji nałożyło sankcje na firmy z kapitałem rosyjskim działające w Polsce. Idea jak najbardziej słuszna, ale... wszystko wskazuje na to, że jedna z firm znalazła się w spisie przez błąd urzędników. Tak zaczyna się polska wersja "Procesu" Kafki, o której możecie również przeczytać TUTAJ

Wraca pomysł rozszerzenia podatku cukrowego również na słodycze. Czy w sytuacji, gdy inflacja przekroczyła już wartość dwucyfrową, takie działanie nie będzie gospodarczym (i politycznym) samobójem dla rządu?

Polacy stoją na granicy polsko-białoruskiej prosząc o kaszę i sól. Tak twierdzi prezydent Białorusi Alaksandr Łukaszenka, a my specjalnie dla Was wybraliśmy się na granicę zobaczyć kolejki naszych rodaków.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także