06.09.2017/18:47

SąSiatki Carrefoura idą w Polskę! W tym roku Warszawa, a później cały kraj

Carrefour wystartował kilka tygodni temu z testami projektu SąSiatki, który ma w założeniu angażować klientów i motywować ich do wzajemnej pomocy i współpracy. Za pomocą specjalnej aplikacji klienci mogą zamawiać zakupy przez Internet i dostarczać je sobie nawzajem.

Carrefour chce wykorzystać rozwiązanie z zakresu ekonomii współpracy, które ma nie tylko ułatwić i uprościć dostawy oraz obniżyć koszty e-biznesu, ale także budować społeczność wokół sklepów sieci. Klienci korzystając z aplikacji – którą ściągnięto już 720 000 razy - mogą złożyć w sklepie zamówienie i zapytać, czy ktoś, kto jest akurat na miejscu w sklepie lub będzie przejeżdżał w okolicy może je odebrać i im dostarczyć. Oczywiście nie za darmo, w nagrodę otrzyma bon na zakupy w Carrefourze.

Jak poinformował Guillaume de Colonges, prezes Carrefour Polska firma obecnie pracuje nad dostosowaniem wszystkich sklepów sieci do obsługi usługi SąSiatki. - Do końca roku chcemy objąć tą usługą wszystkie placówki w stolicy. A nie będziemy ją wprowadzać, w kolejnych miastach w całej Polsce -  zapowiada Guillaume de Colonges.

Jak wielokrotnie podkreślał już prezes sieci Carrefour Polska projekt SąSiatki jest ewenementem na skalę światową. Polska będzie pierwszym z krajów, w których Carrefour postanowił tę usługę wprowadzić.

Pod szyldem sieci Carrefour działa w kraju prawie 900 sklepów – hipermarkety, supermarkety, sklepy osiedlowe, specjalistyczne, a także sklep internetowy.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.