17.11.2016/18:53

Selgros modernizuje hurtownię w Białymstoku

Sieć Selgros Cash&Carry otworzy 22 listopada zmodernizowaną hurtownię w Białymstoku przy ulicy Produkcyjnej. W obiekcie powiększony zostanie asortyment, pojawi się między innymi nowe stoisko ze świeżymi rybami i owocami morza.

Hala Selgros Cash&Carry w Białymstoku przy ulicy Produkcyjnej została przebudowana według projektu firmy Interstore Design. Przebudowę w całości zrealizowały polskie firmy, które w swoim działaniu opierały się na doświadczeniu zdobytym w trakcie modernizacji pozostałych hal Selgros Cash&Carry w Polsce.

Hurtownia Selgros Cash&Carry w Białymstoku działa od grudnia 2008 roku. W ostatnich tygodniach obiekt poddano całkowitej modernizacji. Dokonano reorganizacji przestrzeni hurtowni oraz zmian w wizualizacji i ekspozycji towarów, dzięki czemu zakupy w odnowionej hurtowni będą prostsze i przyjemniejsze.

Cezary Furmanowicz, dyrektor działu marketingu Transgourmet Polska, operatora marek Selgros Cash&Carry i Transgourmet podkreśla, że klienci są zadowoleni ze zmian, które są wprowadzone w zmodernizowanych hurtowniach. Dzięki nim zakupy w hurtowniach są łatwiejsze, a asortyment bogatszy.

Oferta Selgros obejmuje zarówno produkty spożywcze, chemię gospodarczą, jak i artykuły przemysłowe oraz odzież. Na położonym centralnie „Rynku artykułów świeżych” wydzielono osobne,  znakomicie zaopatrzone strefy, gdzie można kupić: świeże owoce i warzywa, przechowywane w zamkniętych pomieszczeniach o stałej temperaturze 8°C, tradycyjnie najlepszej jakości mięso z własnego rozbioru oraz świeże ryby i owoce morza. Na kupujących czekają także hala nabiałowa, lodówki z wędlinami i stoisko ze świeżym pieczywem z własnego odpieku.

Kilka miesięcy temu, w Selgros, wprowadzono do sprzedaży również dwie profesjonale marki własne – Transgourmet Quality oraz Transgourmet Economy. Produkty obu marek skierowane są do klientów gastronomicznych.

Transgourmet Polska, operator marek Selgros Cash&Carry i Transgourmet, jest jednym z liderów handlu hurtowego oraz produktów i usług dla gastronomii. Aktualnie firma zatrudnia w Polsce ponad 4000 osób. Dystrybutor zainwestował do tej pory w Polsce ponad 1,2 mld zł.

Obecnie Selgros ma w Polsce siedemnaście hurtowni, zlokalizowanych w: Białymstoku, Bytomiu, Gdańsku, Gliwicach, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Łodzi (2 hale), Poznaniu (gdzie mieści się także Centralne Biuro Firmy), Radomiu, Szczecinie, Warszawie (3 hale) i we Wrocławiu (także 2 hale). Firma Selgros zapowiada, że chce stworzyć w Polsce najnowocześniejszej ogólnopolską sieć samoobsługowych hurtowni typu Cash&Carry i planuje budowę sieci 20 hurtowni w Polsce.

Selgros to:- ponad 85 hal hurtowych typu Cash&Carry w Polsce, Niemczech, Rumunii i Rosji,- 0,5 mln mkw. powierzchni handlowej,- 1,5 mln stałych klientów,- ponad 10 tys. pracowników,
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • tragedia 20.11.2016

    Brawo szwaby `nie długo w Polsce wszystko będzie Niemieckie !! Jebni..ty Kraj.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.