25.03.2020/17:40

Selgros stawia na mniejszy format. W czwartek otwarcie hali cash&carry pod Siedlcami [GALERIA]

Już w czwartek w podsiedleckich Białkach przy ul. Łukowskiej 11 uruchomiona zostanie hala Selgros Cash&Carry w mniejszym formacie, o powierzchni ok. 6 tys. mkw. Otwarcie obiektu dla klientów przebiegnie dosyć nietypowo, ze względu na dodatkowe procedury bezpieczeństwa w hali, wdrożone w związku z rozprzestrzeniającym się w Polsce koronawirusem.

Uruchomienie hurtowni nastąpi 26 marca o godzinie 5 rano. Selgros, pomimo wyjątkowej sytuacji, nie zrezygnował z hucznego otwarcia oraz promocji dla klientów. W pierwszych trzech dniach funkcjonowania obiektu, co 50-ty klient zrobi zakupy gratis, a co 100-tny otrzyma tablet.

Aby w obliczu pandemii zapewnić klientom i pracownikom bezpieczeństwo, w podsiedleckiej hali - podobnie jak w innych halach Selgrosu w Polsce - wprowadzono specjalne rozwiązania. Między innymi wydzielono specjalne strefy w obrębie kas, w których może znajdować się tylko 1 osoba, a także udostępniono klientom jednorazowe rękawiczki, których należy używać przy wybieraniu owoców i warzyw oraz pieczywa. Selgros promuje także wśród swoich pracowników procedury wewnętrzne wspierające bezpieczeństwo.

W nowej hali pod Siedlcami zastosowano szereg nowoczesnych rozwiązań. Ciepło odpadowe wytwarzane przez systemu chłodnicze będzie ponownie wykorzystywane m.in. na potrzeby podgrzania ciepłej wody, a cała hala oraz tereny przylegające zostały wyposażone w energooszczędne i trwałe oświetlenie LED.

- Nasza inwestycja w Siedlcach jest wyjątkowa. Zaopatrzymy każdego klienta: od detalisty, przez sklepy i mniejsze hurtownie po gastronomię, catering i hotelarzy. Hala w Siedlcach, a dokładniej w Białkach, zaoferuje klientom jeden z najszerszych asortymentów spożywczych i przemysłowych w Polsce. Miedzy innymi owoce i warzywa przechowywane zawsze w chłodzie, świeże ryby i owoce morza prosto z portu, mięso przygotowane na miejscu oraz sery i wędliny sprzedawane na wagę – komentuje Cezary Furmanowicz, dyrektor marketingu Selgros Cash & Carry.  

Docelowo nowa hala będzie otwarta od poniedziałku do czwartku w godzinach od 5 do 21, w piątki i soboty od 5 do 22, a w niedziele handlowe od 8 do 18.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.