19.02.2021/22:43

Shell ma już 1500 stacji paliw w regionie Europy Środkowej i Wschodniej

Oleksandr Koliakin, dyrektor generalny ds. rynku detalicznego na Europę Środkową i Wschodnią w Grupie Shell poinformował, że koncern otworzył a naszym regionie swoją stację nr 1500.

Placówka ruszyła w mieście Biełgorod, położonego w europejskiej części Rosji. - To kamień milowy w naszym rozwoju w regionie - podkreślił Oleksandr Koliakin. To jednocześnie 400 placówka firmy Shell w Rosji.

- Nie stoimy w miejscu. Otwieramy i remontujemy nasze stacje w Czechach, na Słowacji, Węgrzech, w Polsce, na Ukrainie, w Rosji i Bułgarii. Rozwijamy również nasze usługi, aby zapewnić więcej tego, czego nasi klienci potrzebują w naszych placówkach handlowych teraz i w przyszłości - niezależnie od tego, czy jest to ładowanie pojazdów elektrycznych, serwowanie kawy, zakupy spożywcze czy odbiór paczki – wylicza dyrektor generalny ds. rynku detalicznego na Europę Środkową i Wschodnią w Grupie Shell.

Pierwsza stacja koncernu Shell ruszyła w naszym regionie w Budapeszcie na Węgrzech w 1966 roku.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także