25.05.2018/11:59

Shell przeprowadza transformację stacji w Polsce. Jak wyglądają zmiany? [ZDJĘCIA]

7 maja br. na polskim rynku oficjalnie zadebiutowała marka Deli by Shell. Brand ma zastąpić już funkcjonujący koncept Deli2go. Redakcja wiadomoscihandlowe.pl sprawdziła, jak zmienią się stacje paliw należące do petrochemicznego giganta. Patrząc na tempo zmian, remodeling stacji powinien zakończyć się w ciągu najbliższych 2 lat.

Stacja benzynowa Shell na stacji MOP Niesułków przy autostradzie A2 przeszła już częściowy rebranding. Choć w obiekcie znajdziemy już nowy asortyment spod marki Deli by Shell, większa część oznakowań wizualnych nadal oznakowana jest marką "Deli2go".

Ważnym punktem stacji jest specjalna strefa kas "Deli by Shell". Kierowcy mogą tu kupić m.in. świeże produkty - kanapki, sałatki czy napoje, a także hot dogi. To rozszerzony koncept „Jesz co chcesz”. Jak deklaruje Shell, jest on dostępny już na 70 stacjach, do końca roku pojawi się łącznie w 120 punktach w całej Polsce. Odwiedzający stację mogą usiąść przy jednym z kilkunastu stolików, znajdujących się obok linii kas Burger Kinga.

Wśród innych elementów wyposażenia stacji wymienić można m.in. "kawomaty" spod szyldu Costa Coffee. Są one dostępne na 190 stacjach. Przy maszynie ustawiono stolik z miejscem do ładowania telefonu i darmowym WiFi.

Dla miłośników soków przewidziano wyciskarkę. Ciekawostką jest również "piwny przystanek", gdzie znaleźć można znaleźć produkty z regionu Raduga. Na stacji można znaleźć koncept Grupy Eurocash, czyli "Faktoria Win" z wyselekcjonowaną ofertą win na różne okazje.

Shell to największy na świecie koncern energetyczny wytwarzający produkty oraz oferujący kompleksową gamę usług związanych z dostarczaniem paliw i energii, a także rozwiązań dla klientów biznesowych i indywidualnych. Obecny na polskim rynku od 1992 roku, Shell Polska to aktualnie ponad 420 stacji.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Karina Skrzypczak 26.05.2018

    Dzień dobry!
    Piwny Przystanek to nie "produkty z regionu Raduga" tylko mix piw rzemieślniczych różnych Browarów w tym Browaru Raduga, Inne Beczki oraz WhyDuck?
    Pozdrowienia!
    Karina Skrzypczak

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.