03.03.2017/14:09

Sieć Api Market notuje wzrost sprzedaży i zapowiada przejęcia

Sieć Api Market zakończyła r. wzrostem sprzedaży o 6,5 proc. r/r. - Wzrost obrotu został wygenerowany głównie dzięki nowym otwarciom, ale mieliśmy również wzrost sprzedaży LFL - podkreśla Paweł Piwek, prezes zarządu API Market.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Jur____z 29.01.2020

    Kochani, nie kupujcie nic na internecie w API Market 23 Stycznia 2020 złożyłem zamóienie internetowe o wartości 745 zł dzisiaj juz jest 29 styczeń i zamowienie nigdy nie dojechało do mnie na ul. Kochanowskiego w Warszawie. Kiedy dzisiaj złożylem reklamacje Pani Ilona Piwek stwierdziła że sklep anulował zamówienie wczoraj i towaru nie dostanę.
    CZY TAK SIĘ PREZENTUJE POLSKI BUSINESS, Czy tak traktujemy polskiego internetowego klienta? Proszę o kontakt Pana Pawla Piwek o wyjaśnienie całego zajścia na mój email, który znajduje się w zamóówieniu. Czekam.........

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.