05.07.2018/00:08

Sieć AVIA ma już 30 stacji w Polsce. Do 2023 r. chce mieć ich 200

Należąca do firmy Unimot sieć AVIA uruchomiła w Ropczycach, w woj. podkarpackim kolejną stację paliw. Jest to jedna z 8 stacji, na których właśnie zakończył się rebranding. W ciągu pięciu lat operator chce mieć w naszym kraju 200 stacji.

Aktualnie sieć stacji paliw AVIA liczy już 30 placówek w Polsce. Jedną z nowo działających stacji jest obiekt w Ropczycach, zlokalizowany przy drodze krajowej nr 94, łączącej Tarnów z Rzeszowem.

Stacja została wyremontowana i dostosowana do standardów wizualizacji AVIA. Jest wyposażona w sklep oraz bar, w którym można skorzystać z atrakcyjnej oferty gastronomicznej. Wokół stacji znajduje się obszerny parking dla samochodów ciężarowych.

Spółka Unimot to przedstawiciel szwajcarskiej marki AVIA w Polsce. Firma zapowiada uruchomienie do 2023 r. ok. 200 stacji na polskim rynku.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.