09.10.2018/13:32

Sieć Bio Family uruchamia w Poznaniu pierwszy bezobsługowy supermarket w Europie!

Bio Family w Poznaniu to pierwszy bezobsługowy i całodobowy supermarket w Europie. Wdrożenie usługi Open 24/7 umożliwia klientom robienie codziennych zakupów przez 365 dni w roku – w nocy, każde święto i wszystkie niedziele wolne od handlu.

Po otrzymaniu specjalnej karty Open 24/7 możemy samodzielnie wejść do sklepu, przykładając kartę do czytnika, i robić zakupy bez obecności obsługi. Po wybraniu wszystkich produktów udajemy się do kasy samoobsługowej, a płatności dokonujemy kartą – Visa, MasterCard, Apple Pay lub Google Pay – w terminalu płatniczym.

Kasa samoobsługowa oparta o platformę sprzedażową NCR funkcjonuje w trybie 24-godzinnym i została zaimplementowana przez Jantar Sp. z o.o. Natomiast, systemy bezpieczeństwa zostały zainstalowane przez firmę SMprotect specjalizującej się we wdrażaniu zaawansowanych usług i systemów zabezpieczeń. 

Bio Family w Poznaniu jest pierwszym supermarketem testującym zaawansowane rozwiązanie technologiczne. Po okresie testowym usługa Open 24/7 będzie również obecna w pozostałych supermarketach Bio Family w całej Polsce.

Właścicielem sklep jest spółka Bio Market Polska, kontrolowana przez Mateusza Świtalskiego. Prezesem firmy jest Krystian Czarnota, m.in. były prezes Żabki.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • olka 09.10.2018

    A jeśli ja wejdę z kartą, a ktoś za mną bez, to co wtedy? Rozwiązanie jest super, ale w naszym kraju strach zostawiać otwarty sklep bez osób czy ochrony. :/

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.