15.01.2020/08:23

Sieć Burger King oferuje pracę księciu Harry'emu i Meghan Markle

Amerykańska sieć fast food Burger King pokazała w praktyce, czym jest real time marketing. Szybko wykorzystała informację o brytyjskiej parze książęcej, która rezygnując z obowiązków na królewskim dworze, chce się uniezależnić finansowo. Sieciowa burgerownia w żartobliwej formie zaoferowała Harry'emu i jego żonie Meghan Markle pracę w jednej z jej placówek.

Żart Burger Kinga jest tym bardziej wymowny, gdy przypomnimy, że logo króla burgerów to imponująca złota korona. Harry, ta rodzina królewska oferuje stanowiska w niepełnym wymiarze godzin - napisał Burger King za pośrednictwem Twittera. Podobny wpis na Instagramie zamieściła hiszpańskojęzyczna część sieci Burger Kinga, pisząc: "Drodzy książęta, możecie poszukać pierwszej pracy bez rezygnacji z korony". Odezwę okraszono grafiką z koroną z logo sieci.

Źródło: gazeta.pl

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.