30.04.2020/13:27

Sieć Chorten z nowym konceptem gastronomicznym Chorten Cafe

Pod nowym brandem Chorten Cafe działają stoiska z hot-dogami oraz kąciki kawowe w pierwszych sklepach partnerskich Grupy Chorten – Delikatesy u Chłopców. To wspólny koncept powołany do życia z Grupą REN.

Na ośmiu placówkach handlowych w Białymstoku, które należą do sklepów partnerskich Grupy Chorten pojawiły się reklamy informujące, że warto tam wpaść na hot-doga i kawę na wynos.

– Postanowiliśmy zaoferować swoim partnerom dodatkową możliwość związaną z prowadzeniem punktu gastronomicznego, bo jest to temat bardzo rozwijający się na rynku, w przypadku naszych sklepów ma to spory potencjał. Cały sprzęt do przygotowania hot-dogów i wsparcie zapewniła nam Grupa REN – mówi Paweł Florczyk, właściciel Delikatesów i Chłopców, działających w Grupie Chorten. W przypadku kolejnego punktu w Białymstoku, który chcielibyśmy otworzyć latem, także planujemy takie rozwiązanie – zapowiada.

Wspólnie z Grupą REN wypracowano także branding dla sklepów Chorten, który pojawił się w oknach i na specjalnych tablicach. REN już od blisko roku realizuje swój koncept „HoReCA dla detalu”, współpracując obecnie z blisko 800 placówkami, w tym także innymi punktami Chorten w kraju.

– Zapewniamy kompleksową obsługę dotyczącą oferty dla detalistów, dostarczając wszystko, co potrzebne do przygotowania hot-dogów, stały serwis urządzeń, profesjonalne szkolenia, film instruktażowy oraz wsparcie marketingowe. Dzięki takiemu działaniu podnosimy konkurencyjność sklepu – zaznacza Andrzej Kraszewski, prezes REN. Dodaje, że współpraca z tymi pierwszymi sklepami bardzo dobrze się układa i firma traktuje to jako program pilotażowy w tej sieci, licząc, że ta oferta spotka się z jeszcze większym zainteresowaniem wśród partnerów Grupy Chorten.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.