12.04.2019/15:29

Jakub Macuga nowym członkiem zarządu sieci Dino

Rada nadzorcza Dino podjęła dziś uchwałę powołującą Jakuba Macugę na członka zarządu firmy. Uchwała weszła w życie z dniem podjęcia, czyli 12 kwietnia.

Jakub Macuga dołączył do Grupy Dino w 2011 roku. Zaczynając jako specjalista, a następnie Skarbnik Korporacyjny odpowiadał za finansowanie Grupy Dino Polska, zarządzanie płynnością i ryzykiem ubezpieczeniowym. Brał czynny udział w procesie ustalania planów rozwoju firmy i w negocjowaniu największych kontraktów zakupowych.

Macuga uczestniczył także w procesie wdrażania nowych produktów do sieci. Od 2018 roku jako Dyrektor Ds. Korporacyjnych i Skarbnik Grupy dodatkowo nadzorował funkcjonowanie Działu Prawnego, Biura Zarządu oraz Działu Kontroli Kosztów. W styczniu 2019 roku objął stanowisko Dyrektora Operacyjnego. W Spółce kieruje obszarem Operacji Centralnych, Logistyki i Kontroli Kosztów.

34-letni Macuga karierę zawodową rozpoczął w 2007 r. jako doradca klienta w Kredyt Banku. Następnie, w latach 2009-2011, pełnił funkcję bankiera klienta biznesowego w Alior Banku.

nowy członek zarządu Dino jest absolwentem Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu na kierunkach informatyka i ekonometria oraz finanse i rachunkowość ze specjalizacją zarządzanie i finanse przedsiębiorstw. W latach 2016-18 ukończył ponadto stydia podyplomowe Executive MBA na Alto University Executive Education w Helsinkach.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Dz 13.04.2019

    OK, skoro pan Tomek jest z niego zadowolony to ja też...

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.