06.07.2017/10:51

Sieć Dino przyspiesza z rozwojem. W 2020 r. przekroczy liczbę 1200 sklepów

Spółka Dino Polska, do której należy sieć supermarketów proximity Dino otworzyła w II kw. 2017 roku otworzyła 38 nowych sklepów wobec 28 rok wcześniej. Tym samym na koniec czerwca 2017 r. sieć liczy 677 sklepów o łącznej powierzchni sprzedaży 257,1 tys. mkw. Łącznie w I półroczu 2017 r. sieć powiększyła się o 49 placówek wobec 46 rok wcześniej. I półrocze br. było kolejnym okresem zwiększania skali działalności przez spółkę, wspieranej przez dobrą sytuację rynkową, rosnące dochody Polaków, powracającą inflację. Zgodnie ze strategią zarząd Dino Polska planuje do końca 2020 r. przekroczyć liczbę 1200 otwartych sklepów.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

 • opiekunnestbank 14.07.2017

  Szanowny Panie Bogdanie, jeżeli jest Pan zainteresowany otwarciem placówki partnerskiej Nest Banku, to po szczegóły zapraszam na naszą stronę: nestbank.pl/franczyza/ Korzyści jakie płyną z takiej formy współpracy, to m.in.: prowadzenie działalności konkurencyjnej poza placówką, prowadzenie sprzedaży mobilnej oraz telemarketingu czy też profesjonalne szkolenia produktowe.

  Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

  Pozdrawiam,
  Opiekun Klienta Nest Bank
  nestbank.pl

 • Bogdan 09.07.2017

  Coraz więcej tych sklepów w Polsce - niedługo wejdą do czołówki. Tak samo jak Nest Bank. Widzę, że coraz więcej placówek mają. Ciekawe jak to u nich jest z otwarciem takiej placówki?

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.