28.08.2020/11:01

Rosyjski dyskont Mere wkracza do Serbii

Rosyjska sieć dyskontów Mere wchodzi na serbski rynek. Operator planuje stać się jedną z największych sieci handlowych w tym kraju – informuje serwis serbianmonitor.com.

Mere jest filią założonej w 2009 r. rosyjskiej Grupy Torgservis, która obecnie działa w ponad 800 lokalizacjach w całej Rosji pod marką Svetofor i jest trzecią co do wielkości rosyjską siecią po X5 i Magnit.

– Do tej pory otworzyliśmy 1500 supermarketów dyskontowych i działamy w 10 krajach. Nadszedł czas, aby rozszerzyć naszą działalność na rynek serbski z co najmniej 100 supermarketami o średniej powierzchni około 1000 mkw. Planujemy współpracować bezpośrednio z serbskimi producentami, wprowadzić ścisłą kontrolę jakości, a nasze ceny będą o 20 proc. niższe od średniej na rynku serbskim – podaje oddział rosyjskiej firmy w Serbii.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także