06.05.2020/11:32

Sieć Jysk wznawia sprzedaż we wszystkich sklepach stacjonarnych

Wraz z wprowadzonym 4 maja drugim etapem łagodzenia obostrzeń w funkcjonowaniu gospodarki, Jysk wznawia sprzedaż we wszystkich sklepach stacjonarnych.

– Na bieżąco analizowaliśmy zmieniające się przepisy i rozporządzenia dotyczące zasad bezpieczeństwa. Z wyprzedzeniem zadbaliśmy o gotowość do bezpiecznego otwarcia wszystkich, naszych sklepów w pierwszym możliwym momencie – mówi Piotr Bartoszewicz, dyrektor operacyjny sprzedaży w Jysk Polska.

Ze względu na bezpieczeństwo pracowników oraz odwiedzających sklepy klientów, podczas robienia zakupów obowiązywać będą zasady bezpieczeństwa zgodne z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 2 maja 2020 r., wytycznymi GIS oraz wewnętrznymi praktykami stosowanymi w sieci sklepów Jysk.

„Ponowne otwarcie wszystkich sklepów jest wyrazem dbałości o stabilność biznesu i ciągłości działania naszej sieci. Bezpieczeństwo osób przebywających w naszych lokalach jest dla nas priorytetem, dlatego wprowadziliśmy „Dobre praktyki Jysk” oraz zadbaliśmy o bezpieczeństwo personelu naszych sklepów: zapewniając wszystkim maseczki, przyłbice oraz rękawiczki ochronne. Udostępniamy środki do dezynfekcji oraz zabezpieczyliśmy stanowiska kasowe wprowadzając przezroczyste osłony kasowe. Reagujemy i stale dbamy o właściwy przepływ informacji oraz zwracamy szczególną uwagę na przestrzeganie zaleceń higieny.” – zapewnia sieć.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.