02.08.2019/12:22

Sieć kawiarni Etno Cafe weszła na Śląsk. Pierwszy lokal działa w Katowicach

W Katowicach ruszyła pierwsza kawiarnia Etno Cafe na Śląsku. To 21. lokal działający pod tym szyldem w kraju i czwarty otwarty w tym roku.

Kawiarnia znajduje się na terenie Galerii Katowickiej. Podobnie jak inne lokale sieci jest przeważają w niej motywy roślinne. 

Oferta obejmuje kraftowe kawy, bagietki, bajgle, sałatki oraz desery. Ważną część oferty stanowi flagowy produkt sieci, Cold Brew Coffee.

W związku z otwarciem lokalu firma przygotowała atrakcje dla mieszkańców Katowic, m.in. nagradzając kawowymi upominkami klientów, którzy pojawili się przed powstającą kawiarnią z kubkiem kawy i zamieścili zdjęcie na Instagramie. W Galerii Katowickiej zaplanowano też dwa warsztaty kawowe o alternatywnych metodach parzenia kawy. 


- Nasze kawiarnie są już obecne we Wrocławiu, Warszawie, Poznaniu, Łodzi, Lesznie i Trójmieście. Cieszymy się, że od teraz jesteśmy także na Śląsku, gdzie zainteresowanie kraftową kawą jest bardzo duże - powiedział Łukasz Mrowiński, prezes Etno Cafe.


Etno Cafe w Katowicach to czwarty otwarty w tym roku lokal polskiej firmy. Wcześniej ruszyły kawiarnie w Gdyni, Łodzi i Warszawie (Galeria Młociny).
 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.