01.09.2021/00:32

Sieć Lidl Polska podpisała umowę z firmą Pointpack. Otwarcie sklepów w niedziele coraz bliżej

Spółka Lidl Polska podpisała umowę z firmą Pointpack, która dotyczy prowadzenia w sklepach sieci handlowej Lidl, na zasadzie agencji pocztowej, placówek pocztowych Pointpack oraz wdrożenia w nich systemu w oparciu o infrastrukturę handlową operator.

30 sierpnia portal wiadomoscihandlowe.pl poinformował, że Lidl Polska podpisał także umowę z DHL Parcel, dzięki której liczba dyskontów będących jednocześnie placówkami pocztowymi powiększy się o ponad 700.

Całość działań wdrożeniowych we współpracy z siecią Lidl, jak i poszczególnymi podmiotami, koordynuje Pointpack, integrator oraz partner technologiczny budujący rozwiązania IT, a także usługi serwisowe dla branży handlowej oraz kurierskiej w obszarze infrastruktury pierwszej i ostatniej mili logistyki miejskiej.

Przypomnijmy, że w ubiegłym tygodniu Lidl potwierdził, że począwszy od 5 września, czyli w niedzielę „niehandlową” otworzy część swoich sklepów. Sieć zrobi to wykorzystując wyjątek dla placówek pocztowych. Na razie nie wiadomo, ile sklepów Lidla zostanie otwartych, ale podobno sieć już wytypowała wybrane placówki.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także